Строительная корпорация "Fortstroi" fortstroi.com.ua
Все о недвижимости - comintour.net
Как украсить фундамент, пошаговая инструкция тут http://stroidom-shop.ru
Все о недвижимости - варикоз лечение

(в якості української національної ідеї)


Червоною росою вкрилися поля.

Списи тріщать, шати гримлять.

Гостра сталь у слов'янських руках розбиває ворожі тіла. Згинули ті, хто бажав слав'ян покорити. Орди степняків, які йшли на Київську Русь для грабіжництва, розгромлені, їх трупи гниють від Росі до Гнилоп'яті. Той, хто підняв меч, нехай вбитим буде!

Так було у часи великих праведних князів, що рід свій вели від Перуна. Багато тисяч років не було багатшого і щасливішого народу. Не було воїнів міцніших тих, у чиїх душах горів Великий Вогонь Сварога.

Так було у давнину. Але що ж потім? Не стало Перуна і Сварога. Що назаміну? Біль, плач, страх і голод. Зубожіння духа і побуту. Плаче Мати Сира Земля: "А того старого Володимира не можна було прибити до гір Київських?" Невже, Київська Русь, вже ніколи не піднімешся ти? Невже не закінчаться тисячоліття страху і зубожіння? Знову темноликі жидовини сидять на троні у Києві, орду кличуть собі на підмогу, аби знищити Русь остаточно. Ні! Прокиньтеся, браття! Відкрийте свої світлі очі!

Чорні хмари йдуть з Півночі, женуть їх вітри, Стрибожі онуки, а під ними мерехтять сині блискавки.

Бути грому великому! Чуєте, Перун важким кроком іде до нас. Прийди, могутній Перуне! Забули тебе онуки твої, але не втечуть від стріл твоїх. Покарай тих, хто несе зло і допоможи тим, хто несе добро!

О Перуне, дай Розум*! Буде Розум, буде і сила!


*Під словом "Розум" мається на увазі сукупне єство-мудрість наших Навій Минулого, Майбутнього, Сьогодення і Вічності.

 

Європейський ідеологічний простір давно потребує оновлення. Європейці стали немічними та нездатними протистояти загрозам для свого елементарного виживання. А сталося так через забуття своїх коренів, своїх етнічних особливостей. Європейські народи стали знеличеною масою, головне здобуття якої - зведення в культ содомії і абсолютної толерантності.

Необхідний новий формат об'єднання європейців - Конфедерація європейських народів на ідеологічній основі плекання етнічних особливостей усіх етнічних груп європейців, тобто повна відмова від етнічної знеличеності, яку породжує толерантність, це буде світський гуманізм, орієнтований на родоплемінні цінності, а не світський гуманізм, орієнтований на християнську етику вселюбові і рівності.

Конфедерація європейських народів має стати альтернативою ЄС, НАТО, ОБСЄ. Військовий потенціал має бути спільним і готовий бути використаний для захисту будь-якої країни учасниці. Головна ідея об'єднання - створення умов для виживання, захисту і збільшення чисельності білих.

Подібна етнічно орієнтована Конфедерація вирве зуби у Кремля, оскільки саме тему етнічності, вузького націоналізму використовує Кремль для розкачки ЄС і своїх політичних маніпуляцій і в Україні також, при цьому Москва на противагу європейській толерантності пропонує християнський фундаменталізм, який має врятувати Європу від мусульман. А подібна Конфедерація європейських народів може започаткувати язичницький фундаменталізм.

Ідеологічне оновлення Європи розпочнеться з України, саме Україна має стати колискою нового розуміння світу європейцями.

А поки в Україні з часу хрещення при владі так і знаходяться жидовини, які політичними шоу через свої ЗМІ відволікають увагу українців від правильних роздумів про суть і приналежність влади, створюючи у пересічних громадян ілюзію непорушності влади.

У поточний момент громадянам не подобається революційний варіант змін в Україні. Але яка реальна альтернатива? Багато хто полюбляє фантазувати про якісь неймовірні зміни, реформи. Але щоб реалізувати фантазії треба мати владу це робити і зробити. Влада - це ключове питання. Питання не у змінах, а у можливості реалізувати зміни. І ось тут фантазія зупиняється.

Фантазувати треба про владу, про спосіб володіння владою, спосіб отримання впливу, спосіб отримання влади, спосіб контролю за тими, хто наділений владою впроваджувати зміни (тобто є уповноваженими народу для прийняття певних рішень).

Поняття "влада" треба розглядати як сакральне поняття. Влада=воля=володіти. На Русі у дохристиянські часи влада ототожнювалася з простим людом, не було нікого вище чи ніжче за іншого. Всі були рівні. Християнство навчило соціальній несправедливості - феодалізму - і наділило владою окремих людей, які завдяки церкві стали помазаними на володарювання над іншими, а непомазані змирилися з цією думкою і відмовилися від своєї влади/волі, ставши рабами помазаних.

Так і в сучасному українському суспільстві пересічні українці тільки немічно, подібно рабам господ, роблять перепости картинок, критикують президента і не уявляють, що ще можна зробити в данній ситуації, бо підсвідомо вони вважають, що там же ж при владі священні помазаники божі, бо ж нічого не відбувається без волі Ієгови. Рабська ментальність не дозволяє розмахнутися фантазії.

Майдан був дуже хорошим явищем, але революція не була доведена до кінця і коли на сцені Майдану був представлений уряд Яценюка, це фактично стало контрреволюцією. Зеленський ніякий не реваншист, реванш відбувся вже давно - представники ПР як були на своїх посадах при Януковичу так і залишалися увесь цей час, патріотів як саджали під час Майдану, так і саджають, жодного беркутівця не покарано. Де перемога? Вона була? Революція не була доведена до кінця, бо у людей нема розуміння володіння владою. Люди скинули Януковича, але вони не взяли владу. Владу треба свідомо взяти і користуватися нею для впровадження змін в країні.

«Пересічним» українцям заважає нормально жити горстка узурпаторів влади, яка належить усім громадянам України, і котрих охороняє армія поліцейських. Узурпатори влади вибудували складну систему поневолення, обману і обкрадання громадян, імітуючи наявність в Україні демократії, а потім цій «демократії» захоплено аплодують толерантні європейці, прикидаючись сліпими і глухими на час виборів. Політтехнологи системи створили такі умови, що при владі не можуть опинитися нормальні українці, бо у них просто немає грошей для участі у виборах. І виходить, що українці просто усунуті від влади, а самообрана еліта між собою все вирішує. А якщо у депутати проходить пересічний українець, він залишається підлеглим лідера партії. В Україні діє несправедлива і антинародна система, яка проявляє себе у всіх сферах життя. Система, котру не можна змінити чи перехитрити, яку можна тільки знищити повністю.

У громадян, які прагнуть змін, є 2 основні стратегічні вороги – поліцейські і християнство у різних його проявах. Обидва явища прагнуть утвердити поневолення і рабську покірність долі. Ми вільні самі вибирати своє майбутнє, свою долю! Ми – нащадки сміливих предків! А які сміливі сучасні герої, які боролися на Майдані, воювали на Донбасі, захищали Донецький аеропорт! Невже усі жертви марні? Невже марно вбито стількох українців? Щоб все закінчилося «мирним планом» і «єдіною страною»? Українці – не терпіли!

Синхронний рух всенародного спротиву, направлений на досягнення мети, зруйнує систему і наведе порядок в країні. У нас немає часу топтатися на місці. Вони порахували, що за 20 років чисельність населення України зменшиться в 2 рази. Так виглядає геноцид під покровом «мирного плану» і Мінського договорняка.

Але хто такі ті поліцейські? В першу чергу вони – підлеглі громадян, які платять податки, а значить забезпечують їх зарплатою, утримують їх, а не царьок-міністр. Якщо на місцевому рівні нейтралізувати поліцейських, узурпатори влади залишаться голі, їх можна поставити біля стінки і розстріляти, можна розвісити на стовпах уздовж доріг.

В українцях ворожою пропагандою спрямовано формується пасивне сприйняття дійсності з розрахунком на якусь еліту, яка прийде і відразу порядок наведе, як цар-батюшка. Причому з цими очікуваннями живуть як ортодоксальні християни, так і правьславні рідновіри. Рідновіри вірять, що усі наші проблеми від зверхності матеріального над духовним. І чим їх віра відрізняється від віри у те саме християн? Прагення до якогось придуманого недосяжного ідеала, в якому немає смислу, але який надає необмежені можливості для посередників між персоніфікованим духом і людьми, тобто для попів і неоволхвів. Заклики до аскетизму і сліпої віри (у рідновірів це самотній бомжизм, як протиставлення себе брудному матеріальному світові) - ось способи поневолення і перших і других. Якби вони справді вірили у рідне, вони б розуміли, що ум-дух - це атрибут матерії, згідно давніх доплатонівських, а значить, дохристиянських, уявлень, тому абсурдно стверджувати, що щось над чимось зверхнє. Думки українців вперто уводять в сторону від правильного напрямку роздумів: про родоплемінні цінності, характер влади, можливість і спосіб володіння владою, правильні способи отримання і втримання влади. Холопці думають про домінування духовного над матеріальним, у той час, як жидовини гарно заробляють на найвищих державних посадах в Україні.

 

   
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>
© white-ukraine.com