Строительная корпорация "Fortstroi" fortstroi.com.ua
Все о недвижимости - comintour.net
Как украсить фундамент, пошаговая инструкция тут http://stroidom-shop.ru

Громадяни різних країн світу зазвичай в рамках своєї країни об’єднані якоюсь ідеєю, яка дає їм відчуття самоповаги і гордості за свою країну. В головах українців – розброд і шатання.

Одурманені пропагандою, яку ллють ЗМІ, вони зайняті спогляданням політичного шоу, котре щодня розігрується для них. Споглядають в якості мешканців однієї планети («пересічні» громадяни), котрі дивляться на пригоди мешканців іншої планети (представники влади). Шоу справді захоплююче, завжди є про що побалакати, сидячи на лавочках. І ці самі політичні шоумени закликають людей вийти на Майдан, боротись проти чогось, а потім періодично кажуть, що люди просто дурнІ, нібито вони самі собі це обрали і жити по-іншому не можуть, бо не здатні. Крім того, відбувається підміна цінностей, коли другорядні і малозначущі речі зводяться у культ (порядок кольорів прапора).

Під час Майдану ми всі бачили, що українці можуть натхнено і злагоджено діяти заради певної мети. І нічого не змінилося. Немає тільки орієнтира, розуміння мети. З усього світу їхали подивитися на острівок свободи – Майдан – острівок без володарювання поліції , острів соціальної справедливості. Але у людей не вистачило натхнення довести справу до кінця, ряжені під націоналістів вороги свободи привели на сцену попів, щоб ті своїми співами заспокоювали збуджений натовп, і це діяло. І знову ми - в системі, яка зміцнилась і посилилась.

Але боротьбу за волю треба продовжувати. Пам’ятаймо – в Україні немає ніяких помазаників божих на владу – посади чиновників займають індивідууми, яких не треба боятися, а розмовляти і виконувати дії щодо них такі, як вони того заслуговують. Феодалізм на Русь прийшов з християнством. Очевидно, що християнство є оплотом соціальної несправедливості, а церква - стратегічний ворог вільних людей.

Зазвичай для об’єднання жителів сучасних імперій використовується ідея, яку підтримує більшість. В основному, ідеологічною основою національних ідей в Європі стає християнство, воно може бути прикрашене навіть язичницькою символікою, як це було у Гітлера і як це є у фсбшній ідеології сучасної Росії, коли найближчі люди Гітлера вінчалися у церкві, а правьславні язичники з молотом Тора на шиї вірять в творця, Ісуса неєврея, рай.

Важливо визначитися, куди відносяться українські націоналісти, які прагнуть звичайної особистісної свободи і права на свою етнічну самовизначеність – до правих чи до лівих. Це питання є дуже непростим, оскільки сама ця класифікація заганяє у вузькі рамки: в основі правої ідеології - однозначно християнство, а в основі лівої – матеріалізм, марксизм-ленінізм. Таким чином, представник корінного населення при владі, який поважає етнічні особливості корінного населення, місцеві культи, котрий створює умови для комфортного проживання населення є ультралівим. Якщо не християнин, значить марксист. Ця класифікація веде нас у глухий кут – прагнення етнічної самовизначеності замість космополітичного знеличення у масі толерантних райдужних європейських народів, за такою класифікацією, є однозначним лівацтвом.

Тому ми і повинні відкинути класифікацію праві-ліві. І йти своїм шляхом етнічної самоідентифікації.
Згідно опитувань, в Україні тільки 30 % віруючих і співчуваючих монотеїзму, інші мають світські уявлення. Тому логічно, що в основі української національної ідеї повинний бути світський гуманізм. В Конституції також закріплено, що Україна – світська держава.

Символом якісних змін в Україні нехай буде блискавка у колі.

Згідно досократівських уявлень, Космос є образом розуму-нусса, в наслідок чого він також є кульоподібним. Образом того самого Розуму, невід’ємного атрибуту матерії, який пізніше назвали християнським Творцем. В етнічних культурах коло також є знаком часу, річного кола і повноти життя. Повнота життя в свою чергу характеризується красою єдності ума/духа і матерії. Ум є впорядковуючою і формотворчою властивістю матерії. Блискавка є управляючою силою.

Розбудова в Україні успішної, незалежної країни озброєних вільних людей з вертикаллю влади, вибудованою знизу вверх, що забезпечить соціальну справедливість, прозорість і доступність представників влади для усіх верств населення – це і є коротке визначення української національно-патріотичної ідеї.

   
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>
© white-ukraine.com