Строительная корпорация "Fortstroi" fortstroi.com.ua
Все о недвижимости - comintour.net
Как украсить фундамент, пошаговая инструкция тут http://stroidom-shop.ru

Останнім часом багато говориться про рід, але це слово сприймається як щось абстрактне, що не можна застосувати для повсякденного життя. Розуміння спорідненності є надзвичайно важливим, у тому числі і для вибудови національної ідеї.

Зараз не дуже усвідомлюється взаємозв'язок між батьками і дітьми, у стародавній час, коли хотіли вбити ворога, вбивали і усіх його нащадків, бо немає смислу вбивати тільки його одного, він продовжить жити у дітях і подальших нащадках, ворог мислився як єдність його і його нащадків. Якщо вбити ворога і усіх його нащадків, тоді він отримає абсолютну смерть, розчиниться, пропаде. Ці прості і очевидні істини розумілися тоді, а у сучасному світі у європейців відсутнє глибоке розуміння крові, роду, змішування етносів.

У наш час, час високих технологій здається, що людина досягла усього про що можна мріяти і їй зовсім не потрібна ніяка духовність і релігія, а тим більше прадавня. Але вимирання білих людей вказує на те, що шлях розвитку Європи є не зовсім вірним. Білі фактично втратили сенс життя і розвитку. В наслідок надзвичайної терпимості і забуття давніх родоплемінних цінностей чисельність білих зменшується, як в Україні, так і в усій Європі.

Чи потрібне Європі повернення до давнього етнічного світобачення? Так! Бо тільки споконвічне язичництво може знову навчити українців і європейців здоровому родоплемінному егоїзму, на противагу абстрактним фантазіям про трансцендентного бога, який нібито знаходиться у всьому у тому числі представнику іншого етносу, який у тебе вдома забирає твою роботу, а згодом розчиняє (знищуючи, вбиваючи) Розум твоїх предків у своєму роді.

Проблема не в тому, що неєвропейські етноси якісь не такі, проблема в тому, що змішуючись з європейцями, вони поступово розмивають та вбивають Розум роду європейців, заміняючи своїм, що веде до смерті душ усіх попередніх поколінь і, зрозуміло, поколінь, що так і не народилися.

Згадайте розповідь Геродота про те, як скіфське військо довго було відсутнім, і за цей час жінки народили покоління дітей від скіфських рабів, і коли військо повернулося з походу, їм довелося воювати проти війська цих юнаків. Вдумайтесь, один раз жінка народила не від «свого» – і відразу народився «чужий», який вже далекий від племені, в якому народився. Проблема інородців, народжуваності і жінок є надзвичайно важливою у сучасному світі. Україні не потрібна доля Німеччини, де в шкільних класах на 10 білих припадає 20 турок. Коли українські націоналісти прийдуть до влади будуть створені спеціальні комісії, які будуть призначати значну матеріальну допомогу на дитину, оцінюючи приналежність дитини до білих європейців. Ніякого спонсування народження дітей інородців не буде. Гроші - найкращий спосіб переконати жінку народжувати від білого.

Широкому загалу вже остогидли усім відомі лідери-недопатріоти, які тільки перед виборами розповідають казки про свій патріотизм, а між виборами вірно служать режиму окупантів-інородців. Настав час інших українських патріотів, чиї ідеали співзвучні ідеалам білої європейської раси, і які не схиляються перед авраамістичними релігіями, а є ведомими силою предків!

Україна потребує рішучих змін, і імовірність цих змін в руках кожного українця. Не варто пасивно сидіти в очікуванні лідера, який зробить диво і поведе за собою народ. На початковому етапі лідер не обов’язковий. Обов’язковим є розуміння мети змін.

 

Ми відповідальні перед нашими дітьми за їх майбутнє, воно повинно бути правильним і достойним, але нормальне життя не дається так просто, за нього треба боротися – грубо і безцеремонно, пам’ятаючи про право, яке дає нам наша родова спорідненість – право фізично знищувати усіх ворогів, які заважають українцям нормально жити у своїй багатій країні, в якій все є. Фізичне знищення ворогів є святим обов’язком і тріумфом корінного населення України. Саме з України почнеться відродження білої раси, яка зараз занепадає.

   
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>
© white-ukraine.com